Ouder zijn is al duur genoeg - campagne
Ouders met kinderen op de basisschool kunnen via SURFspot.nl software en hardware met enorme kortingen aanschaffen. APS IT-Diensten, partner van SURFspot, kwam bij One Shoe digital branding met de vraag of wij deze onbekendheid bij de doelgroep konden wegnemen.
One Shoe digital branding heeft het creatieve concept inclusief de complete uitrol verzorgd waarbij er in gespeeld werd op de heersende recessie en de enorme kortingen die voor de ouders staan te wachten op de website van SURFspot. Met het concept ‘Ouder zijn is al duur genoeg’ worden diverse, allerdaagse aankopen vergeleken met de aankoop van software en hardware. Met eenvoudige rekensommen werd aangetoond dat kortingen soms konden oplopen tot wel 70%.
One Shoe digital branding is naast de ontwikkeling van het creatieve concept verantwoordelijk geweest voor de ontwikkeling van de actiewebsite, www.ouderzijnisalduurgenoeg.nl. Zowel techniek als design is intern uitgevoerd.
Vervolgens hebben we met het team gekeken naar de optimale online strategie. Dit heeft geresulteerd in een speciale nieuwsbrief via Hyves, getarget middenin de doelgroep. Verder is er via de website van het maandblad J/M Ouders een advertorial geplaatst waarbij er gebruikgemaakt is van specifiek geselecteerde plaatsing, waardoor de advertorial de meeste aandacht heeft gekregen. In samenwerking met Sanoma Digital is de boodschap getarget verspreid binnen hun advertentienetwerk. De campagne is geëindigd met een speciale actie tijdens het WK 2010, waarbij er vrolijke WK buttons naar diverse basissscholen zijn gestuurd. De respons hierop was enorm.












